Prasowanie śmieci pionki

Prasowanie śmieci

Prasowanie śmieci wymaga zastosowania specjalnych urządzeń, jakimi są prasy do śmieci komunalnych. Zapewniają one zredukowanie pojemności śmieci nawet do 75%. W ten sposób nie tylko troszczymy się o środowisko naturalne, ale też minimalizujemy koszty wywozu odpadów. Zamontowanie urządzenia nie potrzebuje większej nawierzchni. Jest ono względnie małe, co polepsza komfort wykorzystywania. Do obsługi prasy nie trzeba posiadać specjalistycznych upełnomocnień. Jest to czynność niezmiernie banalna a także intuicyjna. Prasowanie śmieci nie potrzebuje dużego nakładu siły. 
Obsługa jest przede wszystkim bezproblemowa. Wystarczy podstawić kontener z śmieciami do prasy. Współczesny mechanizm wznosi kontener nieco do góry, tak żeby uniknąć obciążenia kół. Przedłuża to żywotność kontenerów na odpadki. Ponadto prasa gwarantuje czystość oraz ład w miejscu pracy. Po sprasowaniu odpadów możemy zapełnić kontener od nowa i powtórzyć proces. 
Takie urządzenia stosowane są zazwyczaj w miejscach użyteczności publicznej (m.in. specjalność hotelarska, gastronomiczna), gdzie doza śmieci jest niesłychanie duża.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

sitemap